LAJIEN YHTEYSHENKILÖT

PK

Tommi Loukas
tommi.loukas@gmail.com

RALLY-TOKO JA TOKO

Katariina Koskinen
katariina.koskinen@outlook.com
Tokoon haetaan lajiyhteyshenkilöä. Ilmoittaudu, mikäli olet tehtävästä kiinnostunut!
rskk.ry@gmail.com

AGILITY

Toimikunnan PJ ja lajitiedustelut:
Moona Laitinen
moonarila@gmail.com
050 575 9888

NÄYTTELYHARJOITTELU

Anne Ikonen
anne@wuoriluodon.com
045 617 3517













TILINUMERO JA VIITENUMEROT

Kerhon tilinumerot ovat:

Käyttötili:
FI39 1264 3000 1021 71
Jäsenmaksutili: 
FI10 1132 3000 4232 47


Rahaliikennettä varten ja rahastonhoitajan työn helpottamiseksi käytämme seuraavia viitenumeroita:  

  • Avainpantit 11002
  • Matkalaskut, postituskulut yms. 11112
  • Agilitykilpailut 11125
  • Käteiskassan tilitys 11138
  • Näyttely ilm. maksut 11141
  • Kurssit ja luennot 11154
  • Tapahtumat (pikkujoulut yms.) 11167
  • Majan kulukorvaus 11170
  • Toko- ja Pk-kokeet 11183
  • Hallimaksut 11206
  • Tarvikehankinnat 11196

HALLITUS JA MUUT TOIMIHENKILÖT

TehtäväNimi, osoiteSähköpostiosoitePuh.
Hallitus


PuheenjohtajaEeva Heikkerö
Erkyläntie 538 as 1
11130 Riihimäki
eevaheikkero@gmail.com040 540 1961
VarapuheenjohtajaTommi Loukastommi.loukas@gmail.com
SihteeriKaisa Heikkerökaisah@kapsi.fi
JäsenPäivi Hovipaivi.hovi@phovi.fi
JäsenAnne Ikonenanne@wuoriluodon.com
JäsenLeena Jokinensleenajokinen@gmail.com
JäsenKatariina Koskinenkatariina.koskinen@outlook.com
JäsenAnni Roihaanni.roiha@gmail.com040 156 5616
JäsenMerja Ruutikainenruutimer@gmail.com




Muut toimet


RahastonhoitajaMerja Ruutikainen,
Santakatu 8
11100 Riihimäki   
ruutimer@gmail.com040 748 2777
JäsensihteeriLeena Jokinensleenajokinen@gmail.com
Kiinteistönhoitaja / 
kaluston hoitaja
Vesa Kuosmanen
040 547 4597
Kiinteistön varahoitajaRaimo Kuosmanen

Majan hoitajaMirva Laukkanen

Majan varahoitajaLeena Jokinensleenajokinen@gmail.com
PalkintovastaavaMerja Ruutikainenruutimer@gmail.com040 748 2777
Varaukset ja avaimetMerja Ruutikainenruutimer@gmail.com040 748 2777

Riihimäen Seudun Kennelkerho Ry

Kennelmajantie 12210 HAUSJÄRVI 
y-tunnus: 0403370-7

RSKK facebook
RSKK instagram

Voit antaa palautetta alla olevalla lomakkeella