LAJIEN YHTEYSHENKILÖT

PK:

Niina Kyyrö
niina.kyyro@gmail.com

TOKO:

Anni Roiha, 040 156 5616
anni.roiha@gmail.com

Hanna Ryökäs
viiru_92@hotmail.com

RALLY-TOKO

Katariina Koskinen
katariina.koskinen@outlook.com

AGILITY:

Laura Saari
laura.ilona.saari@gmail.com

NÄYTTELYHARJOITTELU:

Anne Ikonen
anne@wuoriluodon.com
045 617 3517

KAVERIKOIRATOIMINTA:

Virpi Turunen
045 114 5243
vikapala@gmail.com

TILINUMERO JA VIITENUMEROT

Kerhon tilinumerot ovat:

Käyttötili:
FI39 1264 3000 1021 71
Jäsenmaksutili: 
FI10 1132 3000 4232 47


Rahaliikennettä varten ja rahastonhoitajan työn helpottamiseksi käytämme seuraavia viitenumeroita:  

  • Avainpantit 11002
  • Matkalaskut, postituskulut yms. 11112
  • Agilitykilpailut 11125
  • Käteiskassan tilitys 11138
  • Näyttely ilm. maksut 11141
  • Kurssit ja luennot 11154
  • Tapahtumat (pikkujoulut yms.) 11167
  • Majan kulukorvaus 11170
  • Toko- ja Pk-kokeet 11183
  • Hallimaksut 11206
  • Tarvikehankinnat 11196

HALLITUS JA MUUT TOIMIHENKILÖT

TehtäväNimi, osoiteSähköpostiosoitePuh.
Hallitus


PuheenjohtajaLaura Saari
Länsitie 61
11910 Riihimäki
laura.ilona.saari@gmail.com040 757 1379
VarapuheenjohtajaEeva Heikkerö
Erkyläntie 538 as 1
11130 Riihimäki
eevaheikkero@gmail.com040 540 1961
Sihteeri, jäsenMikko Kerminenmikko@kerminen.com040 568 1087
JäsenTommi Loukastommi.loukas@gmail.com
JäsenKaisa Heikkerö


kaisah@kapsi.fi0400 703 980
JäsenKatariina Koskinenkatariina.koskinen@outlook.com
JäsenLeena Jokinensleenajokinen@gmail.com
JäsenMervi Ahtinensinisoopeli@hotmail.fi
JäsenHeidi Järveläinenheidi.jarvelainen@gmail.com




Muut toimet


RahastonhoitajaMerja Ruutikainen,
Santakatu 8
11100 Riihimäki   
ruutimer@gmail.com040 748 2777
JäsensihteeriEeva Heikkerö
Erkyläntie 538 as 1
11130 Riihimäki
eevaheikkero@gmail.com040 540 1961
Kennelmajan isäntä / kaluston hoitajaVesa Kuosmanen
040 547 4597
VaraisäntäRaimo Kuosmanen

Kotisivujen pääkäyttäjäMikko Kerminenmikko@kerminen.com040 568 1087
PalkintovastaavaMerja Ruutikainenruutimer@gmail.com040 748 2777

Riihimäen Seudun Kennelkerho Ry

Kennelmajantie 12210 HAUSJÄRVI 
y-tunnus: 0403370-7

Voit antaa palautetta alla olevalla lomakkeella